• zakładanie spółek poznań
 • zakładanie spółek poznań
 • zakładanie spółek poznań
 • skup spółek poznań
 • #

Gotowe spółki zoo na sprzedaż
(Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków)


BŁYSKAWICZNA SPRZEDAŻ SPÓŁKI Z O.O.

Jeżeli potrzebują Państwo błyskawicznie rozpocząć działalność bądź też ruszyć z inwestycją to idealnym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki z o.o. Nabycie gotowej spółki z o.o. pozwala rozpocząć działalność praktycznie od ręki. Od razu po dokonaniu transakcji będą mogli Państwo działać w ramach zakupionej spółki z o.o. tj. zawierać umowy, wystawiać faktury itp.


CHARAKTERYSTYKA NASZYCH SPÓŁEK

Oferujemy zarówno spółki założone w ciągu ostatnich tygodnii, jak i takie które mają dłuższy staż (od 6 miesięcy do kilku lat). Nasze gotowe spółki nie prowadziły żadnych operacji, nie mają żadnych umów, zobowiązań czy długów. W większości wypadków jesteśmy ich pierwszymi i jedynymi właścicielami.

Posiadamy spółki z siedzibami w następujących miastach:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań.

Nasze gotowe spółki:


 • są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP),
 • nie prowadziły działalności gospodarczej, mają czystą historę
 • nie mają żadnych umów, długów czy innych zobowiązań,
 • posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł,
 • mają ok. 70 działów PKD w całości wpisanych do umowy spółki.
 • po dokonaniu rejestracji istnieje możliwość bezpłatnego wyrobienia numeru EORI dla spółki

POSIADAMY ZARÓWNO SPÓŁKI POSIADAJĄCE AKTYWNY NUMER VAT ORAZ VAT-UE, JAK I TAKIE KTÓRE NIE SĄ ZAREJESTROWANE JAKO PŁATNICY VAT.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ SPÓŁKĘ OD NAS

Bezpieczeństwo - z nami mają Państwo 100% pewności, że spółki są czyste i wolne od zobowiązań. Dajemy naszym klientom odpowiednie gwarancje w umowie sprzedaży, która jest potwierdzana notarialnie. W przypadku gdyby nasze oświadczenia miałyby okazać się nieprawdziwe umowa zostałaby uznana za nieważną, a klient otrzymałby zwrot pieniędzy.


Kompleksowość – kontakt między nami a naszymi klientami nie kończy się w momencie podpisania umowy sprzedaży; bez pobierania dodatkowych opłat przygotowujemy wniosek aktualizacyjny, jeżeli zachodzi taka potrzeba składamy go w imieniu klienta w sądzie, monitorujemy proces aktualizacji danych w sądzie, aż do jego zakończenia.


Sprawność i szybkość działania – w celu zakupu spółki wystarczy zgłościć się do nas dzień wcześniej; w szczególnie nagłych przypadkach możemy zorganizować sprzedaż nawet w dniu, w którym klient się do nas zgłosi; sama transakcja zajmuje ok. 1 godziny (podpisanie umowy u notariusza oraz wniosku aktualizacyjnego, rozliczenie).

ZADZWOŃ TERAZ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

POZNAŃ: 61 640 37 02,
WARSZAWA: 22 201 90 26
KATOWICE: 32 441 77 20
WROCŁAW: 71 758 00 42
KRAKÓW: 12 350 23 57

KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI BEZ REJESTRACJI DO VAT

Cena spółki2000 zł
Koszty notarialne100 zł*
Opłata sądowa350 zł
Łącznie:2450 zł**

*kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 100 zł brutto

**kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokuje się żadnych zmian w umowie spółki(np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI Z AKTYWNYM VAT/VAT-UE

Cena spółki3000 zł
Koszty notarialne100 zł
Opłata sądowa350 zł
Łącznie:3450 zł*

*kwota ta dotyczy sytuacji, w której zakupu dokonuje 1 wspólnik. Poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży z każdym dodatkowym wspólnikiem to koszt ok. 100 zł brutto

**kalkulacja dotyczy sytuacji, w której nie dokuje się żadnych zmian w umowie spółki(np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

W ofercie mamy również spółki ze stażem. SPRAWDŹ>>

JAK PRZEBIEGA SPRZEDAŻ

Sprzedaż odbywa się w jednym z naszych biur (Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków) W celu jej dokonania należy zgłosić się minimum 1 dzień wcześniej, tak abyśmy mieli czas na umówienie notariusza i przygotowanie wszystkich dokumentów. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie zorganizować sprzedaż równnież w dniu zgłoszenia.


Sprzedaż spółki możliwa jest również korespondencyjnie. W takim wypadku czas potrzebny do zamknięcia transakcji wydłuża się do kilku dni, które będą potrzebne na przesłanie podpisanych dokumentów drogą kurierską.


Na życzenie klienta dojeżdżamy również do miast w całej Polsce. W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.


Sprzedaż może odbyć się w dowolnym naszym biurze, tzn. transakcję zakupu spółki z siedzibą w Warszawie można przeprowadzić również w Poznaniu oraz na odwrót. Sami wybierają Państwo miejsce zakupu w zależności od tego gdzie będzie Państwu wygodniej dojechać.


Do przygotowania dokumentów potrzebne są dane osób kupujących spółkę wraz z informacją jaki procent udziałów nabywają poszczególne osoby oraz dane członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL). Po otrzymaniu tych informacji przygotowujemy dokumenty i umawiamy notariusza. Sama transakcja zajmuje 1 godziny.

WIRTUALNY ADRES DLA SPÓŁKI

Zakupiona gotowa spółka może korzystać z adresu naszego wirtualnego biura (Poznań - ul. Święty Marcin 29/8, Warszawa - ul. Hoża 86 lok. 410, Katowice - ul. Warszawska 40/2A, Wrocław - ul. Piłsudskiego 74 lok. 320, Kraków - ul. Szlak 77/222) wraz z pełną obsługą korespondencji. Opłata za tą usługę wynosi jedyne 720 zł netto za rok (średnio 60 zł netto za miesiąc). Tutaj mogą zapoznać się Państwo ze szczegółami.

Formularz kontaktowy


*To pole jest obowiązkowe

*To pole jest obowiązkowe

*To pole jest obowiązkowe

ZADZWOŃ TERAZ!
61 640 37 02

Co nas wyróżnia?


 • bezpieczeństwo (gwarancja czystych spółek),
 • zajmujemy się wszystkimi formalnościami,
 • szybkość działania (spółka w 1 dzień!),
 • adres dla spółki w 1 miejscu,
 • 5-letnie doświadczenie,
 • profesjonalizm.
biuro rachunkowe poznań
firma w czechach
Copyright© Farkas 2013