• zakładanie spółek poznań
 • zakładanie spółek poznań
 • zakładanie spółek poznań
 • skup spółek poznań
 • #

Gotowe spółki komandytowe na sprzedaż
(Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków)


SPRZEDAŻ SPÓŁEK KOMANDYTOWYCH ZE STAŻEM

Oferowane przez nas spółki komandytowe są idealnym rozwiązaniem jeżeli potrzebują Państwo szybko rozpocząć działalność gospodarczą w tej formie prawnej. Po zakupie gotowej spółki komandytowej mogą Państwo zacząć działać od ręki, od dnia dokonania transakcji. Założenie spółki komandytowej „od zera” jest procesem, który może potrwać nawet kilkanaście tygodnii.


CHARAKTERYSTYKA OFEROWANYCH SPÓŁEK KOMANDYTOWYCH

Znajdujące się w naszej ofercie gotowe spółki komandytowe , są spółkami z czystą historią – nie prowadziły faktycznej działalności gospodarczej, nie mają żadnych zobowiązań, nie wiążą ich zawarte umowy. Są to spółki założone przez nas, z przeznaczeniem na sprzedaż. Jesteśmy ich pierwszymi i jedynymi właścicielami


 • komplementariuszami naszych spółek komandytowych są spółki z o.o.
 • kapitał zakładowy sp. z o.o. będącej komplementariuszem wynosi 5000 zł
 • dysponujemy spółkami z siedzibą w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Krakowie,
 • spółki posiadają wszelkie niezbędne numery (KRS, REGON, NIP, VAT, VAT-EU),
 • mają szeroki zakres działalności wg klasyfikacji PKD (ok. 70 całych działów)

Na życzenie klienta istnieje możliwość – jeszcze przed dokonaniem transakcji – uzyskania dla sprzedawanej spółki dodatkowych zaświadczeń (np. o niezaleganiu wobec Urzędu Skarbowego bądź ZUS) oraz wpisów (np. EORI) – NIE POBIERAMY ZA TO DODATKOWYCH OPŁAT.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ SPÓŁKĘ KOMANDYTOWĄ OD NAS

Bezpieczeństwo - z nami mają Państwo 100% pewności, że spółki są czyste i wolne od zobowiązań. Dajemy naszym klientom odpowiednie gwarancje w umowie sprzedaży, która jest potwierdzana notarilanie. W przypadku gdyby nasze oświadczenia miałyby okazać się nieprawdziwe umowa zostałaby uznana za nieważną, a klient otrzymałby zwrot pieniędzy.


Kompleksowość – kontakt między nami a naszymi klientami nie kończy się w momencie podpisania umowy sprzedaży; przygotowujemy bez dodatkowych opłat kompletny wniosek aktualizacyjny, jeżeli zachodzi taka potrzeba składamy go w imieniu klienta w sądzie, monitorujemy proces aktualizacji danych w sądzie, aż do jego zakończenia.


Sprawność i szybkość działania – w celu zakupu spółki wystarczy zgłościć się do nas dzień wcześniej; w szczególnie nagłych przypadkach możemy zorganizować sprzedaż nawet w dniu, w którym klient się do nas zgłosi; sama transakcja zajmuje ok. 1 godziny (podpisanie umowy u notariusza, podpisanie wniosku aktualizacyjnego).

ZADZWOŃ TERAZ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

POZNAŃ: 61 640 37 02,
WARSZAWA: 22 201 90 26
KATOWICE: 32 441 77 20
WROCŁAW: 71 758 00 42
KRAKÓW: 12 350 23 57

KOSZTY ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI KOMANDYTOWEJ

Wramach transakcji zakupu spółki komandytowej nabywają Państwo faktycznie 2 spółki: spółkę z o.o. będącą komplementariuszem w kupowanej spółce z o.o. oraz samą spółkę komandytową.


(1) Koszt udziałów w spółce jest zależny od stażu spółki:

Spółka komandytowa3500 zł
Spółka z o.o. (komplementariusz)3000 zł
Koszty notarialneok. 400 zł
Opłata sądowa700 zł
ŁĄCZNIEok. 7600 zł

*poniższa kalkulacja dotyczy sytuacji , w której nie dokuje się żadnych zmian w umowie spółki(np. zmiana nazwy, zmiana miasta siedziby itp.). W przypadku jeżeli takie zmiany będą wprowadzane do podanego kosztu należy doliczyć 1000 zł brutto za przygotowanie aktu notarialnego.

W ofercie mamy również nowe gotowe spółki z o.o. SPRAWDŹ>>

JAK PRZEBIEGA SPRZEDAŻ

Sprzedaż odbywa się w jednym z naszych biur (Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków) W celu jej dokonania należy zgłosić się minimum 1 dzień wcześniej, tak abyśmy mieli czas na umówienie notariusza i przygotowanie wszystkich dokumentów. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie zorganizować sprzedaż równnież w dniu zgłoszenia.


Sprzedaż spółki możliwa jest również korespondencyjnie. W takim wypadku czas potrzebny do zamknięcia transakcji wydłuża się do kilku dni, które będą potrzebne na przesłanie podpisanych dokumentów drogą kurierską.


Na życzenie klienta dojeżdżamy również do miast w całej Polsce. W takim wypadku doliczana jest opłata w wysokości 500 zł.


Sprzedaż może odbyć się w dowolnym naszym biurze, tzn. transakcję zakupu spółki z siedzibą w Warszawie można przeprowadzić również w Poznaniu oraz na odwrót. Sami wybierają Państwo miejsce zakupu w zależności od tego gdzie będzie Państwu wygodniej dojechać.


Do przygotowania dokumentów potrzebne są dane osób kupujących spółkę wraz z informacją jaki procent udziałów nabywają poszczególne osoby oraz dane członków nowego zarządu (imię i nazwisko, numer PESEL). Po otrzymaniu tych informacji przygotowujemy dokumenty i umawiamy notariusza. Sama transakcja zajmuje 1 godziny.

WIRTUALNY ADRES DLA SPÓŁKI

Zakupiona gotowa spółka może korzystać z adresu naszego wirtualnego biura (Poznań - ul. Święty Marcin 29/8, Warszawa - ul. Hoża 86 lok. 410, Katowice - ul. Warszawska 40/2A, Wrocław - ul. Piłsudskiego 74 lok. 320, Kraków - ul. Szlak 77/222) wraz z pełną obsługą korespondencji. Opłata za tą usługę wynosi jedyne 720 zł netto za rok (średnio 60 zł netto za miesiąc). Tutaj mogą zapoznać się Państwo ze szczegółami.

Formularz kontaktowy


*To pole jest obowiązkowe

*To pole jest obowiązkowe

*To pole jest obowiązkowe

ZADZWOŃ TERAZ!
61 640 37 02

Co nas wyróżnia?


 • bezpieczeństwo (gwarancja czystych spółek),
 • zajmujemy się wszystkimi formalnościami,
 • szybkość działania (spółka w 1 dzień!),
 • adres dla spółki w 1 miejscu,
 • 5-letnie doświadczenie,
 • profesjonalizm.
biuro rachunkowe poznań
firma w czechach
Copyright© Farkas 2013